سایکدلیک ها و ارتباط با هوشمندی‌های فرازمینی

آیا سایکدلیک‌ها به ما کمک می‌کنند تا با هوشمندی‌های غیر زمینی ارتباط برقرار کنیم ؟ ممکنه برای شما عجیب باشه و ممکنه تجربیاتی در این زمینه داشته باشید.

آیا سایکدلیک ها میتوانند پل ارتباطی ذهن با فرازمینی‌های هوشمند باشند ؟

امروزه افرادی وجود دارند که تمرکز خود رو بر روی شناخت ابعاد دیگری از جهان قرار دادند. این افراد سعی دارند تا از طریق حالات تغییر یافته هوشیاری وارد ابعاد دیگری از هستی بشوند و مرزهای شناخت رو نه از طریق سفر فیزیکی بلکه از طریق سفر به لایه های عمیق هوشیاری گسترش بدهند. به این افراد Psychonaut یا روان‌نورد گفته میشه، که معمولا از طریق استفاده از سایکدلیک‌هایی مثل دی‌ام‌تی یا آیاهاواسکا این گونه سفرها رو تجربه می‌کنند. بسیاری از این افراد و کسانی که این سایکدلیک‌ها رو استفاده کردند تجربیاتی از روبرویی و ارتباط با موجودات یا هوشمندی‌هایی بسیار متفاوت با فرم انسانی رو دارند.

سایکدلیک و فضایی ها

خیلی جالبه بدونید که در حال حاظر دانشمندانی مثل رولند آر. گریفیث، عصب شناس در دانشگاه پزشکی جانز هاپکینز بر روی این دست از تجربیات در حال تحقیق هستند. طبق اطلاعات موجود در گذشته در مناطقی از دنیا مثل آمازون از ماده دی‌ ام‌ تی که به اسم ملکول روح هم شناخته میشود برای تجربیات معنوی و ارتباط با خدایان و یا ارواح مقدس استفاده می‌شده و همچنان نیز استفاده میشود. از این گزارشات میتوان اینطور برداشت کرد که این افراد هم تجربیات مشابه‌ای داشته‌اند.

دکتر دانیل مک کوئین روانشناس و موسس انجمن Medicinal Mindfulness که یک از حامیان استفاده درمانی از سایکدلیک‌ها است اعتقاد دارد بعضی از سایکدلیک ها مثل یک دروازه برای ورود به ابعاد دیگری از جهان عمل می‌کند ، ابعادی از فضا و زمان که ساکنان هوشمند غیر انسانی در اون بُعد از فضا حضور دارند. اما اگر علاقه دارید بیشتر راجب این تجربیات اطلاعات بدست بیارید فقط کافیه در وبسایت گوگل یا یوتیوب در مورد این تجربیات جستجو کنید. تعداد زیادی از افراد هستند که تجربیات خودشون از روبرویی با این نوع از هوشیاری های معنوی را به اشتراک گذاشتند.

آیا این تجربیات واقعیت داره؟

یک نظر سنجی از 2561 نفر از افرادی که از سایکدلیک دی‌ام‌تی استفاده کرده بودند نشان داد 81 درصد از افراد باور دارند این تجربه کاملا واقعی بوده و حتی برخی این تجربه رو حقیقی‌تر از واقعیت دنیای ما توصیف می‌کنند. هوشمندی‌هایی که این افراد  مشاهده کردند به شکل‌های متفاوتی توصیف میشه که متداول‌ترین ‌ترین توصیفات شامل : به شکل نوعی حضور، به عنوان راهنما، روح معنوی، بیگانه، کمک‌کننده و درصد کمی هم از جن، فرشته، روح هستی و دیگر تعابیر برای این توصیف استفاده کردند. بیشتر این افراد باور داشتند این موجودات کاملا واقعی هستند و تنها 9 درصد افراد اعتقاد داشتند این برخورد تنها در ذهن اونها اتفاق افتاده.

بیشتر این افراد این موجودات را مثبت یا معنوی توصیف کردند. هنگامی که در مورد ویژگی‌های این موجودات از تجربه کنندگان پرسیده شد توصیف اکثر افراد شامل موجوداتی آگاه، باهوش، خیرخواه و مقدس بود. بیشتر این افراد در حین برخورد پیامی دریافت کردند. حدود دو سوم پاسخ دهندگان گفتند که «پیام، وظیفه، مأموریت، هدف یا بینشی از تجربه مواجهه با این موجودیت دریافت کرده‌اند».

ترنس مکنا که یکی از شناخته شده ترین چهره‌ها در زمینه سایکدلیک‌ها است از این موجودات به عنوان machine elves (جن‌های ماشینی) یاد میکنه و نظرات جالبی در این مورد ارائه میدهد. اینکه آیا این تجربه ساخته ذهن فرد است یا تجربه‌ای حقیقی از سفر به بعد دیگری از جهان هنوز قابل پاسخ نیست زیرا از دیدگاه علمی به عنوان ناظر بیرونی تمام اتفاقات در ذهن فرد رخ میدهد و از دیدگاه فرد این تجربه واقعیت دارد.

اگر بخواهم از تجربه خودم از دی‌ام‌تی بگم بسیار شبیه به همین اطلاعات خواهد بود. به نظر من هم دی‌ ام‌ تی مثل یک دروازه به ابعاد دیگر جهان عمل می‌کند اما هرگز کسی رو تشویق به استفاده از این ماده نمیکنم و اگر قصد استفاده از این ماده را دارید باید آگاه باشید که این تجربه تغییرات پایداری در بینش و جهان بینی استفاده کننده به وجود میاره.

 

یک نظر در “سایکدلیک ها و ارتباط با هوشمندی‌های فرازمینی

  1. سامی گفت:

    به نظر من این قضیه ارتباط همون چیزی هستن که وقتی ۵ گرم میخوری احساس میکنی یک صدای درونی راهنما داره کمکت میکنه در مسیر سفر سایکدلیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطلب

آخـــرین محصولات

برای سفارش و مشاوره از طریق نرم افزار تلگرام با ما تماس بگیرید.

مشاهده کانال تلگرام محصولات