کتاب آمانیتا موسکاریا – گیاه جاودانگی

آمانیتا موسکاریا گونه متفاتی از انواع قارچ‌های جادویی است که به دلیل ظاهر متمایز خود شناخته می شود و دارای کلاهک قرمز روشن با لکه های سفید است. معمولاً به آن فلای آگاریک می گویند. در حالی که این قارچ یک سایکدلیک شناخته شده است و به طور سنتی در برخی فرهنگ ها برای اهداف معنوی یا شمنی استفاده شده است، سمی نیز در نظر گرفته می شود و در صورت مصرف می تواند اثرات ناخوشایند یا حتی مسمومیت ایجاد کند.

در کتاب آمانیتا موسکاریا گیاه جاودانگی به موضوعاتی از جمله تاریخ باستانی و رازهای این قارچ ، اثرات ، نحوه رشد و شناسایی موسکاریا به همراه راهنمایی های در مورد نحوه استفاده این قارچ پرداخته شد.

Amanita Muscaria, Herb of Immortality

 

دونالد.ای.تیتر (نویسنده):

برادران و خواهران عزیز، من بیش از 37 سال را صرف تحقیق در مورد قارچ مقدس باستانی امروزی به نام Amanita muscaria کرده ام. من واقعیت پنهانی را که در پس افسانه های مقدس قرار داشت کشف کردم و آنها را واقعی یافتم. جام مقدس یک افسانه نیست، بلکه یک واقعیت زنده برای کسانی است که این راز را می دانند. این معرفت مقدس حق اصلی ماست، و از آغاز زمان، میراث ما از پدران و مادران باستانی ما بود است. من انجمن آمبروزیا را برای حفظ، گسترش و گسترش این دانش برای برادران و خواهرانم تأسیس کردم.

 

مطالب پیشنهادی

میکرودوز مجیک ماشروم

10 نوع از قوی ترین نژاد‌های ماریجوانا در جهان

فستیوال سایکدلیک چیست + معرفی بهترین فستیوال‌های سایکدلیک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطلب

آخـــرین محصولات

برای سفارش و مشاوره از طریق نرم افزار تلگرام با ما تماس بگیرید.