اثر میکرودوز – جولیانا کی

هشدار:

استفاده از سایکدلیک‌ها باید با دانش کافی و تحت نظر متخصصان یا افراد باتجربه انجام شود. هرگونه استفاده غیرمسئولانه ممکن است برای سلامتی و ایمنی شما خطراتی به همراه داشته باشد.

جولیانا کیو یک یوتیوبر در زمینه سایکدلیک‌ها و سلامت روان است. او یک ترویج‌کننده قوی برای استفاده از گیاهان و قارچ‌های سایکدلیک و نقش آن‌ها در درمان شرایط چالش‌برانگیز سلامت روان است. جولیانا یک کانال یوتیوب دارد که در آن درباره مسائل مرتبط با سلامت روان نظرات خود را به اشتراک می‌گذارد. بیشتر نظرات و پیشنهادهای جولیانا کی بر اساس دیدگاه علم درباره سایکدلیک است و میتواند راهنمایی برای استفاده صحیح سایکدلیک‌ها باشد.

از سال 2020 به بعد، جولیانا به زمینه درمان با کمک سایکدلیک‌ها می‌پردازد. او همچنین محتواهایی در مورد موضوعاتی نظیر میکرودوزینگ، علم سایکدلیک و روان درمانی با سایکدلیک‌ها ایجاد کرده است. می‌توانید او را در فیسبوک، توییتر و اینستاگرام پیدا کنید. همچنین، او توسط پسایکدلیک اسپاتلایت مصاحبه شده است که در آن درباره سفر و کارهای خود در زمینه سایکدلیک صحبت می‌کند.

راهنمای کامل استفاده از روش میکرودوز

راهنمایی جولیانا کی درباره میکرودوز مجیک ماشروم

در این ویدیو جولیانا به موضوعاتی زیر می‌پردازد :

  • میکرودوز مجیک ماشروم چیست و چه اثراتی دارد ؟
  • چرا میکرودوز قارچ جادویی محبوبیت زیادی بین کارآفرینان پیدا کرده ؟
  • درمان افسردگی و افزایش اعتماد به نفس عملکرد بهتر ذهن و مغز در یادگیری
  • حافظه و رشد شخصیتی
  • راز بزرگ کارآفرینان سیلیکون‌ ولی استفاده از میکرودوز سایکدلیک است.

 

 

One Response

  1. میکرودوز ماشروم کمتر از تجربه تریپ کاربرد داره اما حتما مثبت هستش و یه تاثیراتی داره . خودم امتحان نکردم اما تجربه تریپ رو میدونم و تاثیراتی که این خانم در مورد میکرودوز مجیک ماشروم میگه رو بعد از استفاده دو نیم گرم بدست اوردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطلب

آخـــرین محصولات

برای سفارش و مشاوره از طریق نرم افزار تلگرام با ما تماس بگیرید.