🍄 قارچ جادویی آلبینو اِی پلاس | Albino +A

هشدار:

استفاده از سایکدلیک‌ها باید با دانش کافی و تحت نظر متخصصان یا افراد باتجربه انجام شود. هرگونه استفاده غیرمسئولانه ممکن است برای سلامتی و ایمنی شما خطراتی به همراه داشته باشد.

قارچ جادویی آلبینو اِی‌پلاس (Albino +A) یکی از انواع مجیک ماشروم با محبوبیت بالا است. این گونه دارای ظاهر متفاوتی است به گونه ای که رنگ بافت آن سفید مایل به کرمی است و لکه های کوچکِ کبودی در سرتاسر آن دیده می شود که نشان دهنده‌ سیلوسایبین و سیلوسینِ موجود در قارچ است.

هرچند که کلمه ی ” آلبینو ” به معنای زال یا بدون رنگدانه است اما گونه ی آلبینو ای پلاس در واقع اینطور نیست. در زمان اسپور ریزی ما رنگدانه‌های اسپور آن را کاملا مشاهده می‌کنیم و این باعث راحت‌تر شدنِ کارِ پرورش دهنده برای تکثیر از طریق اسپور می‌شود.

albino a plus grow kit

منشاء و تاریخچه‌ ماشروم آلبینو

منشاء دقیق این نژاد هنوز کاملا مشخص نیست. اولین مطلبی که درباره ی این گونه منتشر شد توسط فردی با نام مستعار “ MR. G” در انجمن “shroomery” منتشر شد که گفته شده این گونه حاصل یک جهش از نژاد A+ است و این محتمل‌ترین نظریه‌ی موجود است. در حقیقت تفاوت اصلی ژنتیک‌های آلبینو با دیگر قارچ های کوبنسیس در نبود رنگدانه در این قارچ‌ها است که حاصل یک جهش ژنتیکی است.

اثرات قارچ جادویی آلبینو

میزان سیلوسایبین و سیلوسین موجود در ماشروم آلبینو متوسط است. نه به اندازه‌ی گونه قدرتمند ایپ و نه خیلی کمتر از آن است. آزمایشات نشان داده است که میانگین غلظت سیلوسایبین ، سیلوسین و سایر ترکیبات محرک موجود در این قارچ در حدود 0.83 درصد است. هرچند که برخی از قارچ‌های آلبینو تا 1.41 درصد حاوی این ترکیبات بودند.

زمان شروع تریپ ماشروم آلبینو سریعتر از سایر گونه های مجیک ماشروم گزارش شده است. به طوری که حدودا 30 دقیقه طول می‌کشد تا سفر شما آغاز شود. این زمان در حدود 20 تا 0 دقیقه سریعتر از سایر گونه ها است.

  • سرخوشی

  • شادی و تغییر در خلق و خو

  • تفکرات عمیق

  • تغییر در ادراک و حواس

  • تغییر در حس بینایی

گزارش‌ها حاکی از این است که تریپ با ماشروم آلبینو معمولا شادی‌آور می‌باشد و بعد از مصرف آن می توانید شادی و هیجان را در خلق و خوی خود احساس کنید. تغییرات بینایی ( یا همان ویژوآل ) بسته به دوز مصرفی می تواند از کم تا زیاد متغیر باشد. دوز مناسب برای اولین بار بسته به متابولیسم و قد و وزن فرد از 0.5 گرم تا 1.5 گرم متغیر است . دوز‌های بالاتر و سفر‌های سنگین‌تر برای افراد با تجربه از 2 تا 5 گرم متغیر خواهد بود.

اثرات تغییرات بصری شامل دیدنِ جرکت محیط و آشیا و یا تغییر در رنگ و شکل و … می باشد. همچنین حس کردن موسقی و صدا‌ها با تمام وجود و تقویت احساسات عمیق و قدردانی نیز از اثرات این گونه می باشد .

نکته ی دیگری که در رابطه با این مجیک ماشروم وجود دارد ، طعمِ قویِ قارچ آلبینو است. طعم این ماشروم ممکن است برای برخی از افراد که ذائقه ی حساسی دارند خوشایند نباشد که البته راه های متفاوتی اعم از ( دمنوش ، لمون تک و … ) وجود دارد تا راحت‌تر عمل خوردن این قارچ انجام شود .

شرایط محیطی تاثیر به سزایی در تریپ شما خواهد داشت پس برای جلوگیری از بد تریپ شدن این توصیه ها را جدی بگیرید :

  • مطمن شوید در محیطی آرام و امن به سر میبرید

  • یک فرد مطمن و هوشیار را همراه خود داشته باشید

  • اگر در شرایط افسردگی و ناراحتی هستید از ماشروم استفاده نکنید.

grow albino a+ magic mushroom

پرورش ماشروم آلبینو

به صورت کلی پرورش ای پلاس تفاوت زیادی با انواع کوبنسیس نخواهد داشت که در مطلب آموزش کاشت مجیک ماشروم توضیح داده شده. گونه آلبینو به دلیل میوه‌دهی زیاد و سرعت رشد بالا انتخاب مناسبی برای فارمر‌ها و پرورش دهندگان ماشروم است. گونه‌ای با مراقبت‌های سطحی و پرورش آسان در نظر گرفته می‌شود و در بیشتر بستر‌ها به خوبی رشد می‌کند.

چیزی که باید مراقب آن باشید آلودگی است . همه‌ی گونه‌های مجیک ماشروم واکنش خاص خود را نسبت به آلودگی دارند. برای مثال گونه ی اِیپ به شدت به آلودگی حساس است ولی ماشروم آلبینو حساسیت متوسطی نسبت به آلودگی دارد و از این بابت کشت آن آسانتر است . همچنین این گونه نسبت به گونه های دیگرِ آلبینو ، سریعتر کلونایز می شود.

نکته دیگر در مورد این ژنتیک این است که ممکن است در نسل های بعدی این ژنتیک شاهد به وجود آمدن رنگدانه ها در قارچ ها باشید. وجود نور خورشید نیز باعث رنگ گرفتن کلاهک قارچ خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه

قارچ جادویی اکوادور

میکرودوز مجیک ماشروم (قارچ جادویی) راهنمای استفاده

 

قوی‌ترین انواع مجیک ماشروم

One Response

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطلب

آخـــرین محصولات

برای سفارش و مشاوره از طریق نرم افزار تلگرام با ما تماس بگیرید.