🍄 قارچ جادویی اکوادور | Ecuador cubensis

قارچ جادویی اکوادور یکی از انواع مجیک ماشروم شناخته شده و حاوی سیلوسایبین است. اکوادور یکی از ژنتیک های کوبنسیس شمرده می‌شود. اکوادور دارای کلاهک زنگی شکل و طلایی رنگ است. تفاوتی که اکوادور از سایر گونه های قارچ سیلوسایبین متمایز می کند. قدرت بالایی این قارچ و پرورش نسبتا ساده آن است.

اکوادور نیز یک ژنتیک بسیار قدیمی است و مانند قارچ‌ها کوبنسیس اولین بار توسط اسپانیایی ها در دوران استعمار کشف شد و از نظر طبقه بندی در طول دهه 1900 طبقه بندی شد.

 ecuador cubensis magic mushroom

تشخیص قارچ اکوادورتشخیص قارچ های مختلف کوبنسیس از یکدیگر و همچنین از سایر گونه‌های مشابه مشابه بسیار دشوار است. اگر به فکر شکار قارچ در طبیعت هستید به این نکته بسیار دقت کنید که بعضی قارچ‌های سمی بسیار شبیه به نوعی از قارچ های کوبنسیس هستند. بنابراین، آشنایی با ویژگی‌های مورفولوژیکی ماکروسکوپی این قارچ بسیار مهم است.

کلاهک قارچ اکوادور به صورت متوسط 2 تا 8 سانتی متر است و کلاهکی زنگی شکل دارد. دقت کنید که با افزایش سن، کلاهک منبسط می‌شود و به محدب تبدیل می‌شود. رنگ کلاه در قارچ های جوان شاه بلوطی یا قهوه ای دارچینی است که در زمان بلوغ به رنگ قهوه‌ای روشن یا طلایی تبدیل می‌شود.

ساقه اکوادور مانند دیگر قارچ‌های سیلوسایبین در صورت آسیب دیدن یا زخمی شدن به سرعت واکنش نشان میدهد و به رنگ آبی کبود درمی‌آید. و به صورت متوسط 5 تا 15 سانتیمتر ارتفاع دارد.

هاگ یا اسپور اکوادور

اسپور یا هاگ قارچ اکوادور به رنگ قهوه ای مایل به ارغوانی است و زیستگاه این گونه دشت های است. این قارچ معمولا در کودهای حیوانی نیز یافت می‌شود.

 

مطالب پیشنهادی

کارگاه آموزشی پرورش انواع مجیک ماشروم

قوی‌ترین انواع مجیک ماشروم

قارچ جادویی گلدن تیچر

قارچ جادویی مازاتاپیک

یک نظر در “🍄 قارچ جادویی اکوادور | Ecuador cubensis

  1. fadaii گفت:

    اکوادور یکی از بهترین مجیک ماشروم ها هستش که به خوبی درک نشده. تریپی سراسر هیجان و داستانی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطلب

آخـــرین محصولات

برای سفارش و مشاوره از طریق نرم افزار تلگرام با ما تماس بگیرید.