🍄 قارچ جادویی مازاتاپیک | Mazatapic

قارچ مازاتاپیک گونه‌ای شناخته شده و محبوب و از انواع قارچ جادویی است. مازاتاپیک از خانواده قارچ‌های کوبنسیس است و پرورش این قارچ شبیه به قارچ‌های کوبنسیس نسبتا آسان خواهد بود. مازاتاپیک دارای طیف گسترده‌ای از اثرات است و آنها را برای استفاده‌های تفریحی و معنوی محبوب می کند.

خرید قارچ جادویی در ایران

تاریخچه قارچ مازاتاپیک

قارچ‌های مازاتاپیک به افتخار مردمان مازاتک که اولین بار آنها را کشف کردند با این نام شناخته می‌شوند. مازاتاپیک یکی از محبوب‌ترین گونه‌های قارچ سیلوسایبین در سطح جهان هستند. این قارچ‌ها برای قرن‌ها توسط شمن‌ها برای اهداف معنوی استفاده شده‌اند. تصور می‌شود که مردمان مازاتک یکی از اولین گروه‌هایی بودند که قارچ سیلوسایبین را پرورش دادند و امروزه نیز از آن در مراسم سنتی شفا , خودشناسی استفاده می‌شود.

ظاهر قارچ مازاتاپیک

ماشروم مازاتاپیک

قارچ مازاتاپیک معمولاً به قطر حدود 5-10 سانتی متر رشد می کند و ظاهری مخروطی یا زنگوله ای شکل دارد. آنها عموماً قهوه ای روشن یا خرمایی هستند و اغلب دارای برجستگی های شعاعی روی کلاهک خود هستند. ساقه مازاتاپیک فیبری و محکم است. اما به خاطر داشته باشید که ظاهر قارچ‌های کوبنسیس بسیار به شرایط محیطی بستگی دارد.

اثرات قارچ مازاتاپیک

اثرات قارچ مازاتاپیک با توجه به فرد استفاده کننده می‌تواند باثرات متفاوتی ایجاد کند. با این حال، اکثر کاربران احساس آرامش و سرخوشی، همراه با حس یگانگی را گزارش می دهند. اغلب در مقایسه با برخی از قارچ‌های قوی‌تر موجود در خانواده کوبنسیس ، مازاتاپیک یک گونه ملایم در نظر گرفته می‌شود ،به همین دلیل این قارچ را به انتخابی محبوبی با اهداف معنوی و خودشناسی تبدیل می‌کند.

قارچ مازاتاپیک همچنین به تولید توهمات بصری معروف است. تجربه مازاتاپیک با تغییر رنگ و حرکت‌ها به همراه است و برخی از کاربران بینش های معنوی و تجربیات خارج از بدن را گزارش می دهند. این اثرات بسته به دوز می تواند 3-6 ساعت طول بکشد.

درون نگری، سرخوشی، افزایش خلاقیت، توهمات بصری و بینش معنوی برخی از اثرات مرتبط با گونه قارچ جادویی مازاتاپیک هستند.

مقدار استفاده از قارچ مازاتاپیک

دوز توصیه شده برای قارچ مازاتاپیک بسته به قدرت قارچی که تهیه کردید ممکن است متفاوت باشد. به عنوان یک قاعده کلی، توصیه می شود که با دوز کم شروع کنید و در صورت نیاز مقدار بیشتری استفاده کنید. اکثر مردم دریافتند که بین 2.5 تا 5 گرم برای ایجاد اثرات قابل توجه کافی است. با این حال، اگر تجربه کافی در سفر با سایکدلیک ها را ندارید بهتر است از حداقل دوز شروع کنید.

به یاد داشته باشید که سفرهای قارچ به طور کلی حدود 3-6 ساعت طول می کشد، بنابراین مطمئن شوید که زمان کافی برای لذت بردن از این تجربه را دارید.

پرورش قارچ مازاتاپیک

پرورش قارچ مازاتاپیک

پرورش قارچ های مازاتاپیک تقاوتی با دیگر قارچ های کوبنسیس ندارد و دقیقا به همان روش قادر هستید این قارچ را پرورش بدهید. برای مشاهده نحوه پرورش این قارچ آموزش کاشت مجیک ماشروم را مطالعه کنید.

اگر مهارت بالایی در پرورش قارچ های جادویی ندارید کیت های پرورش آماده گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. این کیت ها حاوی بستری آماده میوه دهی است و در کمترین زمان ممکن قادر هستید قارچ خود را برداشت کنید همچنین میتوانید اسپور یا نمونه میسلیم یا اسپان آماده شده این قارچ را تهیه کنید و تمام مراحل پرورش را انجام بدید.

میکرودوزینگ قارچ مازاتاپیک

اگر یک سفر سایکدلیک عمیق چیزی نیست که به دنبال آن هستید، ممکن است بخواهید میکرودوز را در نظر بگیرید. میکرودوز باعث ایجاد تجربه سفر و توهمات بصری نخواهد شد. بسیاری اعتقاد دارند که میکرودوزینگ می تواند راهی عالی برای افزایش خلاقیت، بهره وری و تمرکز باشد و قارچ های مازاتاپیک نیز گزینه خوبی برای میکرودوزینگ به شمار می‌آیند. برای مطالعه اطلاعات تکمیلی در مورد روش میکرودوز ماشروم راهنمای استفاده میکرودوز را مطالعه کنید.

مزایای مازاتاپیک

اثرات این قارچ دلپذیر و آرامش بخش توصیف می‌شود و این قارچ را به انتخاب خوبی برای مبتدیان تبدیل می کند.همچنین می توانند به افزایش خلاقیت و بینش معنوی کمک کنند.

شاید به همین دلیل که این قارچ سابقه بسیار طولانی در مراسم های شمنی در آمریکای جنوبی داشته و از قدیمی‌ترین قارچ های سایکدلیک است شما رو قانع کند که این قارچ به اندازه کافی خوب است. شخصا تجربیات بسیار زیبایی با این قارچ داشتم که باعث شده حس خیلی خوبی به این قارچ داشته باشم.

تنها نکته ای که در مورد مازاتاپیک ممکنه بشنوید این است که نمونه‌های قوی‌تری از این قارچ در خانواده قارچ های کوبنسیس وجود دارد اما به شما اطمینان میدم که این قارچ تجربیات بی نظیری خلق میکند.

مطالب مرتبط

لوازم پرورش مجیک ماشروم

قدرتمندترین انواع قارچ جادویی

یک نظر در “🍄 قارچ جادویی مازاتاپیک | Mazatapic

  1. morteza گفت:

    خیلی عالیه . تجربه 4 گرم خشک شده که قابل توصیف نیست . رنگ و معنی همه چیز رو تغییر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطلب

آخـــرین محصولات

برای سفارش و مشاوره از طریق نرم افزار تلگرام با ما تماس بگیرید.