🍄قارچ جادویی بی پلاس | +Cubensis B

قارچ جادویی بی پلاس (+B) در بین انواع مجیک ماشروم یکی از پرفروش‌ترین و انتخابی محبوب در میان پرورش دهندگان مجیک ماشروم است. این ژنتیک گزینه خوبی برای پرورش تازه کاران نیز به شمار می‌آید. بی پلاس نیز از خانواده کوبنسیس و حاوی سیلوسایبین است. مهم ترین مشخصه بی پلاس اندازه بزرگ و کلاهک طلایی یا قهوه ای روشن آن است.

تاریخچه ژنتیک بی پلاس

در مورد ریشه و تاریخچه بی پلاس اطلاعات زیادی در دسترس نیست. به احتمال زیاد این ژنتیک ماشروم یکی از ژنتیک های قدیمی است که در فرهنگ بومی مازاتک ها در مکزیک ریشه دارد. این قارچ ها در اعمال شمنی جایگاه مقدسی داشتند و افراد را از طریق تجربیات معنوی راهنمایی می کردند.

magic mushroom b+ cubensis

قدرت مجیک ماشروم بی پلاس

عوامل زیادی در میزان قدرت قارچ های جادویی تاثیر گذار است. اما به صورت عمومی مجیک ماشروم بی پلاس از جمله ماشروم های دارای قدرت متوسط به شمار می آید. به همین دلیل برای استفاده کنندگان تازه کار گزینه خوب و قابل اعتمادی خواهد بود.

اثرات بی پلاس

فواید و اثرات اصلی بی پلاس احتمالا همان فوایدی است که بیشتر ماشروم های خانواده کوبنسیس دارند که شامل درمان سردردهای شدید (خوشه ای) و افسردگی است. عمدتاً ژنتیک B+ به خاطر معنوی بودن، «گرم» و قدرت بصری بالا شناخته می‌شود. تجربه بی پلاس به دوز مورد استفاده بستگی خواهد داشت اما همچنان برای مکاشفه معنوی و خودشناسی گونه محبوبی است.

پرورش ماشروم بی پلاس

پرورش بی پلاس lمی‌تواند به روش های مختلفی انجام شود. استفاده از کیت پرورش ماشروم به ویژه برای مبتدیان ساده ترین کار ممکن است. اما اگر از پرورش دهندگان با تجربه هستید. میتوانید این ژنتیک را به راحتی با روش های معمول پرورش قارچ های کوبنسیس پرورش دهید. معمولا میسلیم این ژنتیک حرکت سریعی دارد و قارچ های با سایز درشت تولید میکند.

برای پرورش این مجیک ماشروم بهتر است آموزش کاشت مجیک ماشروم را مطالعه کنید.

مطالب پیشنهادی

قدرتمندترین انواع قارچ جادویی

 

2 نظر در “🍄قارچ جادویی بی پلاس | +Cubensis B

  1. hasti گفت:

    سلاماقا مصطفی … امیدوارم خوب باشید . ی پلاس بهتره یا گلدن تیچر ؟ من هم گلدن استفاده کردم هم پنیس انوی . اما بی پلاس رو تا حالا امتحان نکردم. تفاوتشون چیه ؟

    1. ماده فعال این قارچ ها همون سیلوسایبین است. با توجه به ژنتیک و کیفیت پرورش میتونن قدرت بیشتر یا کمتری داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطلب

آخـــرین محصولات

برای سفارش و مشاوره از طریق نرم افزار تلگرام با ما تماس بگیرید.

مشاهده کانال تلگرام محصولات