آموزش استخراج دی ام تی | DMT

ماده N، N-dimethyltryptamine یا DMT یک داروی سایکدلیک قوی است که برای قرن‌ها توسط تعدادی از گروه های مختلف در آمریکای جنوبی در مراسم آیینی خود استفاده می شود.

DMT ماده‌ای است که به طور طبیعی در بسیاری از گیاهان و جانوران وجود دارد. DMT همچنین می تواند به صورت مصنوعی و در آزمایشگاه نیز تولید شود و برای اولین بار توسط یک شیمیدان انگلیسی به نام ریچارد مانسک در سال 1931 به صورت مصنوعی تولید شد. این ماده در دهه 1960 رایج شد و در دهه 1970 به دلیل پتانسیل استفاده نادرست، اثرات بالقوه به عنوان یک ماده کنترل شده در جدول I طبقه بندی شد.

DMT چیست؟

 

psychedelic DMT crystals

استخراج DMT از ریشه درخت میموسا

وسایل مورد نیاز

 • ریشه درخت میموسا هاستلیس
 • سدیم هایدرکساید (50 گرم)
 • نمک بدون ید (80 گرم)
 • نفتا یا بنزین فندک زیپو
 • سرکه سفید (50 میلی لیتر)
 • آب

مراحل استخراج DMT

در مرحله اول 300 میلیلیتر آب را با سرکه سفید ترکیب کرده و ریشه پودر شده میموسا را به آن اضافه خواهیم کرد و مدت یک ساعت به همین صورت رها خواهیم کرد.

50 گرم نمک را با یک لیتر آب گرم محلول میکنیم و سپس به ترکیب قبلی اضافه میکنیم و به خوبی محلول را هم می‌زنیم و سپس مقدار 50 میلی‌لیتر نفتا یا بنزین فندک را اضافه میکنیم و دوباره به خوبی محلول را هم میزنیم. در این مرحله قادر هستید کف روی سطح مایع را به آرامی برداشته و دور بریزیم. هدف این کار داشتن محلول شفاف و تمیز است.

بعد از این مرحله به آرامی سدیم هیدروکساید را به آرامی به محلول اضافه میکنیم و به خوبی محبوب را به هم میزنیم. سپس 100 میلی‌لیتر نفتا یا بنزین فندک را اضافه میکنیم و دوباره به خوبی محلول را به هم میزنیم. در این مرحله بهتره محلول رو برای 24 ساعت در همین حالت قرار بدید و در این مدت چند بار محلول را به خوبی به هم بزنید تا DMT موجود در ریشه میموسا به خوبی به با نفتا (حلال) ترکیب شود.

در مرحله بعد با یک قطره‌چکان تنها حلال موجود در سطح را به آرامی جدا کرده و در یک ظرف پیرکس شبیه به نمونه موجود در ویدیو میریزیم و سپس با یک پلاستیک سلفون به خوبی سطح ظرف رو میپوشانیم.

تقریبا کار ما تمام شده. در این مرحله ظرف پیرکس را برای مدت 12 ساعت در قسمت یخ‌ساز درون یخچال قرار میدهیم. بعد از این زمان شاهد این خواهید بود که کریستال‌ها  DMT در ظرف پیرکس تشکیل شده. در این مرحله بهتره مقدار اضافی نفتا یا بنزین فندک را دوباره به شیشه محلول ریشه میموسا منتقل کنید و دوباره پروسه را تکرار کنید تا مقدار باقیمانده DMT در محلول را به همین روش استخراج کنید و مراحل را تکرار کنید.

آموزش ویدیویی استخراج DMT از ریشه میموسا

با استفاده از این آموزش ویدیویی استخراج DMT از ریشه درخت میموسا هاستیلس (mimosa hostilis)

2 نظر در “آموزش استخراج دی ام تی | DMT

 1. نور گفت:

  ممنونم از مطلب و آموزش خوبتون . ریشه درخت میموسا رو از کجا پیدا کنم و بهترین نوع دی ام تی کدومه از نظر شما ؟

  1. در مطالب بعدی به این موضوع خواهیم پرداخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطلب

آخـــرین محصولات

برای سفارش و مشاوره از طریق نرم افزار تلگرام با ما تماس بگیرید.

مشاهده کانال تلگرام محصولات