استفاده از مجیک ماشروم در زمان رابطه جنسی

هشدار:

استفاده از سایکدلیک‌ها باید با دانش کافی و تحت نظر متخصصان یا افراد باتجربه انجام شود. هرگونه استفاده غیرمسئولانه ممکن است برای سلامتی و ایمنی شما خطراتی به همراه داشته باشد.

تا به حال به داشتن رابطه جنسی در زمان استفاده از مجیک ماشروم فکر کردید؟ اگر چنین است، شما تنها نیستید! داشتن رابطه جنسی در زمان استفاده از قارچ‌های جادویی یکی از تجربیات بسیار عمیق و پرشور در کاوش‌های سایکدلیک است.

ترکیب استفاده قارچ‌های جادویی و رابطه جنسی به عنوان یکی از تجربیات جادویی و عمیق با شریک عاطفی شما خواهد بود. افراد زیادی از تجربیات منحصر به فرد خود از رابطه با شریک عاطفی خود بعد از استفاده از مجیک ماشروم در وبسایت‌هایی مثل ردیت به اشتراک قرار دادند که نشان میدهد این تجربه جالب برای بسیاری از افراد لذت بخش و متفاوت گزارش شده.

به همین دلیل، در این مقاله همه چیزهایی که باید درباره داشتن رابطه جنسی با قارچ‌های جادویی بدانید را بررسی خواهیم کرد.

سکس در زمان تریپ ماشروم

آیا قارچ‌های جادویی در طول رابطه جنسی بر بدن تأثیر می‌گذارند؟

مجیک ماشروم‌ها بر سطح میزان سروتونین در بدن تأثیر می‌گذارند که منجر به تجربه احساسات به صورت شدت‌یافته، همدلی و تفکر انتزاعی می‌شود.

در مورد رابطه جنسی، قارچ‌های جادویی می‌توانند به حواس تقویت شده و احساس نزدیکی عمیق‌تر از معمول منجر شوند. با این حال، انجام رابطه جنسی در حالی که تحت تأثیر قارچ‌های جادویی هستید، دارای مزایا و معایبی است.

آیا قارچ‌ها میل جنسی را بهبود می‌بخشند؟

قارچ‌های سیلوسایبین نشان داده‌اند که حواس افراد را تقویت می‌کنند اما در مورد رابطه جنسی با قارچ‌های جادویی، اوج لذت جنسی می‌تواند بهتر و متفاوت از قبل احساس شود، لمس فیزیکی می‌تواند حس لذت‌آور داشته باشد و ارتباط بین شریک‌ها می‌تواند عمیق‌تر احساس شود.
اگرچه قارچ‌های جادویی لزوماً میل جنسی را افزایش نمیدهند ، اما تجربه کلی داشتن رابطه جنسی با قارچ‌ها چیزی است که بسیاری از کاربران به عنوان یک تجربه بی‌نظیر گزارش می‌کنند.

آیا داشتن رابطه جنسی با قارچ‌های جادویی ایمن است؟

در مورد ایمنی، مطالعات متعددی نشان داده‌اند که قارچ‌های سیلوسایبین کاملاً ایمن هستند. همانند هر سفر سایکدلیک ، عوامل متعددی وجود دارند که به تضمین یک سفر مثبت کمک می‌کنند. مانند محیط، وضعیت روحی و دوز مصرفی

اگر تا به حال قارچ‌های جادویی را تجربه نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنم نکات مهم قبل از تریپ مجیک ماشروم (ست و ستینگ) و روش و دوز مناسب استفاده از مجیک ماشروم را مطالعه کنید. در مورد رابطه جنسی، قارچ‌ها هیچ مشکلات بهداشتی ایجاد نمی‌کنند. با این حال، همانند هر ماده‌ای، توصیه می‌کنیم در صورت داشتن نگرانی با یک پزشک مشورت کنید.

دستورالعمل‌های برای رابطه جنسی با قارچ‌های جادویی

هنگام داشتن رابطه جنسی با قارچ‌های جادویی، چند دستورالعمل وجود دارد که توصیه می‌کنیم آنها را دنبال کنید:

مطمئن شوید که هر دو شما و شریک شما به طور هشیارانه تمایل به رابطه دارید. از آنجا که سایکدلیک ها باعث ایجاد تجربه حسی متفاوت از واقعیت هستند مهم است که شما به طور هشیارانه قبل از مصرف قارچ‌های جادویی با شریک خود صحبت کنید.

این کار یک مرز واضح بین شریک‌ها ایجاد می‌کند و به شما فرصت می‌دهد تا هرگونه انتظارات یا مرزها را از قبل تعیین کنید. مهمترین بخش در داشتن رابطه جنسی با قارچ‌ها این است که همه شریک‌ها در طول سفر احساس امنیت کنند. با کسی که به او اعتماد دارید رابطه جنسی داشته باشید و همانند هر عمل جنسی، صمیمیت چیزی است که نمی‌توان به اجبار ایجاد کرد.

بنابراین، مهم است که همیشه با کسی که به او اعتماد دارید رابطه جنسی داشته باشید. از آنجا که قارچ‌ها بر هر فرد به دلیل مشکلات درونی و سلامت روان تأثیر متفاوتی دارند، اعتماد به عنوان بنیادی برای تضمین تجربه‌ای لذت‌بخش از رابطه جنسی با قارچ‌ها عمل می‌کند.

محیطی امن و جذاب ایجاد کنید

قارچ‌های جادویی توانایی تبدیل تجربه‌های عادی به چیزی فوق‌العاده را دارند. همانطور که گفته شد، محیط و وضعیت راحت برای یک سفر خوب حیاتی هستند. بنابراین، فضای جنسی خود را تمیز کنید، چند بالش یا کوسن بیندازید و مطمئن شوید که نور برای ایجاد حالت صمیمی تنظیم شده است.

اگر به استفاده از اسباب‌بازی‌های جنسی در طول رابطه عادت دارید، آنها را در دسترس قرار دهید! همچنین، از کاوش هرگونه فانتزی یا علاقه جنسی که به آنها فکر کرده‌اید، نترسید. فقط مطمئن شوید که این موارد قبل از رابطه جنسی با قارچ‌ها مورد بحث قرار گرفته‌اند تا هیچ یک از شریک‌ها در طول رابطه احساس غافلگیری نکند. موسیقی و فضای مناسب نیز می‌تواند به تجربه اضافه کند.

آماده‌باشید تا ارتباط عمیقی برقرار کنید

قارچ‌های جادویی جربه‌ای واقعاً عمیق هستند و می‌توانند به ارتباط ، صمیمیت و عشق عمیق‌تر بین شریک‌ها منجر شوند.

به گفته دکتر مایکل راس، “سیلوسایبین می‌تواند شما را با شریک‌تان باز کند و به شما کمک کند فضای لازم برای مکالمات دشوار یا جدید که انتظارشان را نداشتید، ایجاد کنید.”

به همین دلیل، مهم است که یاد بگیرید چگونه آزادانه صحبت کنید و خطوط ارتباطی جدید را در حین داشتن رابطه جنسی با قارچ‌ها باز کنید. با انجام این کار، شما و شریک‌تان ممکن است صمیمیت‌های جدیدی درباره یکدیگر کشف کنید که قبلاً هرگز پیدا نکرده‌اید.

به طور کلی، داشتن رابطه جنسی با قارچ‌ها یک تجربه بسیار فردی است. در حالی که برخی کاربران تجربیات بدی گزارش کرده‌اند، دیگران ذکر کرده‌اند که این تجربه بهترین تجربه‌ای بوده است که تا به حال داشته‌اند. آرامش بگیرید، شریک مناسبی پیدا کنید، به کاوش بپردازید و سفری شاد داشته باشید!

 

مطالب دیگه ای که ممکنه برات جذاب باشه …

سایکدلیک ها و رشد معنوی

رابطه قارچ جادویی و خواب 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطلب

آخـــرین محصولات

برای سفارش و مشاوره از طریق نرم افزار تلگرام با ما تماس بگیرید.