🍄قارچ جادویی مکنای | Cubensis McKennaii

هشدار:

استفاده از سایکدلیک‌ها باید با دانش کافی و تحت نظر متخصصان یا افراد باتجربه انجام شود. هرگونه استفاده غیرمسئولانه ممکن است برای سلامتی و ایمنی شما خطراتی به همراه داشته باشد.

مکنای یک ژنتیک شناخته شده و قوی در بین خانواده قارچ جادویی کوبنسیس است. پرورش قارچ جادویی مکنای به دلیل مقاوت بالای این قارچ کار سختی نخواهد بود.

ظاهرا نام قارچ جادویی مکنای به افتخار ترنس مکنا Terrence McKenna نامگذاری شده است. او یک گیاه شناس، مدرس و نویسنده آمریکایی بود که به همراه برادرش دنیس از حامیان سرسخت استفاده مسئولانه از قارچ های جادویی و دیگر سایکدلیک‌ها بودند.

cubensis mckennaii

تاریخچه ژنتیک ماشروم مکنای

در مورد ریشه و تاریخ ژنتیک ماشروم مکنای اطلاعات دقیقی وجود ندارد. اگرچه این ژنتیک به نام ترنس مک کنا نامگذاری شده است، اما توسط هیچ یک از برادران مک کنا کشف یا ایجاد نشده است. نامگذاری احتمالاً فقط ادای احترام به روان‌نورد افسانه‌ای است.

اگرچه ما نمی دانیم اولین نمونه مجیک ماشروم مکنای از کجا جمع آوری شده است اما احتمالاً در هلند توسط پرورش دهندگان تجاری ایجاد شده است.

قدرت مجیک ماشروم مکنای

قارچ مکنای دارای قدرت بالاتر از حد متوسط است. ما مقدار کل تریپتامین (سیلوسیبین، سیلوسین، بائوسیستین و سایر آلکالوئیدها) را بین 0.90٪ تا 1.80٪ تخمین زده می‌شود.

نحوه پرورش ژنتیک مکنای ماشروم

مکنای یک گزینه خوب و راحت برای پرورش به شمار می‌رود. میلسیم مکنای به سرعت رشد میکند و میوه می‌دهد. به دلیل ویژگی‌های مقاوم در برابر آلودگی، رشد آن آسان است و می‌توان محصول خوبی را حتی توسط افراد مبتدی تولید کرد.

این ژنتیک را می توان همانند سایر قارچ های خانواده کوبنسیس پرورش داد. اگر قبلا قارچ جادویی پرورش ندادی بهتر است مقاله آموزش کاشت مجیک ماشروم را مطالعه کنید.

اما اگر به پرورش این ماشروم علاقمند هستید و لی زمان و تجربه کافی را ندارید شاید کیت پرورش ماشروم  گزینه بهتری برای شما باشد. این کیت‌ها حاوی میسلیوم زنده و آماده میوه‌دهی هستند. به این معنی که می‌توانید با کمترین تلاش، قارچ‌ها را در عرض یک هفته برداشت کنید.

مطالب پیشنهادی

کارگاه آموزشی پرورش انواع مجیک ماشروم

قارچ جادویی اکوادور | Ecuador cubensis

بهترین روش خرید قارچ جادویی در ایران

نکات مهم قبل از تریپ با مجیک ماشروم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطلب

آخـــرین محصولات

برای سفارش و مشاوره از طریق نرم افزار تلگرام با ما تماس بگیرید.