کتاب راهنمای تصویری شناسایی قارچ‌ها

این کتاب در زمینه قارچ‌شناسی است. و به نکات تخصصی در جمع‌آوری و شناسایی قارچ ها تأکید دارد و اطلاعات عملی برای شناسایی دقیق ارائه می‌دهد.

کتاب راهنمای شناسایی قارچ‌ها

 1. مقدمه به قارچ‌ها:

  کتاب با مقدمه‌ای شروع می‌شود که قارچ‌ها را تعریف کرده و اطلاعات ضروری را برای جمع‌آوران قارچ ارائه می‌دهد، مانند مکان و زمان مناسب برای جستجو.

 2. راهنمای کامل:

  محتوای اصلی کتاب یک راهنمای A-Z است که به صورت کاملاً تصویری است. در این بخش، نویسندگان ویژگی‌ها و محیط‌های شناسایی قارچ‌های خوراکی محبوب را توضیح می‌دهند. این ترتیب الفبایی، به خوانندگان کمک می‌کند تا به سرعت اطلاعات مربوط به قارچ‌های خاص را پیدا کنند.

 3. قارچ‌های غیر خوراکی:

  یک فصل اختصاص داده شده به قارچ‌های غیر خوراکی وجود دارد. این بخش برای آموزش جمع‌آوران قارچ درباره گونه‌های سمی و احتمالاً گمراه‌کننده که ممکن است با آن‌ها مواجه شوند، ایجاد شده است و اهمیت اجتناب از این انواع را تأکید می‌کند.

 4. راهنمای جمع‌آوری، خشک‌کردن، حفظ و ذخیره‌سازی:

  کتاب شامل یک راهنمای دقیق در مورد جنبه‌های مختلف برخورد با قارچ‌های وحشی است، از جمله جمع‌آوری، خشک‌کردن قارچ ، حفظ و ذخیره‌سازی آن‌ها. این اطلاعات برای کسانی که می‌خواهند عمر مفید قارچ‌های جمع‌آوری شده خود را افزایش دهند، حیاتی است.

 5. راهنمای تصویری A-Z:

  کتاب شامل یک بخش تصویری A-Z است که نمایش می‌دهد قارچ‌های وحشی خوراکی رایج‌تر به صورت همزمان با مناظر طبیعی آن‌ها (در محل) و در تصاویر شناسایی نزدیک.

 6. اطلاعات اضافی:

  کتاب همچنین اطلاعات فوری در مورد محیط زیست، فصل، نگهداری و نکات پخت برای هر قارچ فراهم می‌کند. این اطلاعات عملی می‌تواند برای افرادی که علاقه‌مند به شناسایی قارچ‌ها هستند و همچنین می‌خواهند از آن‌ها در آشپزی استفاده کنند، مفید باشد.

 7. یک راهنمای جامع برای همه افراد، از مبتدیان تا علاقه‌مندان با تجربه، با ارائه اطلاعات مختلف در زمینه قارچ‌شناسی از شناسایی تا حفظ و نگهداری.

نسخه انگلیسی . این کتاب به فارسی ترجمه نشده.

کتاب راهنمای تصویری قارچ‌ها

حجم فایل: 78MG – دانلود کتاب راهنمای شناسایی قارچ‌ها

 

مطالب مرتبط

کتاب صوتی دروازه‌های ادراک

تاریخ باستانی قارچ جادویی

پرطرفدارترین سایکدلیک‌ها

یک نظر در “کتاب راهنمای تصویری شناسایی قارچ‌ها

 1. alı گفت:

  نمونه این کتاب یا کتاب های دیگه در مورد قارچ ها بگذارید لطفا اما لطفا نسخه فارسی باشه که بیشتر بدرد ما بخوره . با تشکر زیاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطلب

آخـــرین محصولات

برای سفارش و مشاوره از طریق نرم افزار تلگرام با ما تماس بگیرید.

مشاهده کانال تلگرام محصولات