🍄 قارچ جادویی اِیپ (آلبینو پنیس انوی) | APE

هشدار:

استفاده از سایکدلیک‌ها باید با دانش کافی و تحت نظر متخصصان یا افراد باتجربه انجام شود. هرگونه استفاده غیرمسئولانه ممکن است برای سلامتی و ایمنی شما خطراتی به همراه داشته باشد.

اِیپ مجیک ماشروم قدرتمندی است که ممکنه با نام‌های اِی‌پی (APE) یا آلبینو پنیس انوی نیز آن را بشناسید. این قارچ در بین انواع ژنتیک مجیک ماشروم به عنوان قدرتمندترین ژنتیک در گونه کوبنسیس مشهور است. در این مطلب مهم ترین ویژگی‌های و تفاوت‌های ایپ را بررسی میکنیم.

منشا و تاریخچه‌ی ایپ ماشروم

این نوع از مجیک ماشروم از خانواده پنیس اِنوی است. اما به دلیل نداشتن رنگدانه به نام آلبینو پنیس انوی شناخته می‌شود. این نژاد از مجیک ماشروم پس از ورود به بازار توسط قارچ شناسانِ انجمن اینترنتیِ “The Shroomery”  مورد توجه قرار گرفت و به شهرت بیشتری رسید.

ایپ یک ژنتیک اصلاح شده و گزینشی است و به همین دلیل قارچ ایپ را نمی‌توانید در طبیعت پیدا کنید. حساست بالای این قارچ باعث می‌شود که توانایی رشد در شرایط طبیعی را دارا نباشد.

albino penis envy magic mushroom grow box

اثرات ماشروم ایپ

ایپ به دلیل شکل منحصر به فرد و قدرت بالا به دلیل بالا بودن سیلوسایبین در این قارچ به یکی از پرطرفداران‌ترین نژاد‌های مجیک ماشروم تبدیل شده است. با وجود شباهت اثرات قارچ‌های سیلوسایبین به بکدیگر همچنان ایپ سفری منحصر به فرد برای استفاده کننده ایجاد میکند و دقت داشته باشید که این اثر ممکن است در هر فرد کمی متفاوت باشد.

  • تغییر در افکار

  • حس یکی شدن با طبیعت

  • تغییر در ادراک

  • تغییر در حس بینایی

  • تغییر رنگ ها و صدا

  • درون نگری عمیق

اثرات ماشروم ایپ بسیار شبیه به نژاد پنیس انوی می باشد اما بیشتر کسانی که این قارچ را مصرف کرده اند گزارش داده اند نسبت به نژاد پنیس انوی اثرات شدیدتری را تجربه کردند. بدلیل بالا بودن دوز سیلوسایبین در مجیک ماشروم ایپ برای تازه‌کارها توصیه نمی‌شود و می‌توان گفت این قارچ مناسب افراد با تجربه و کسانی که سطح پایینتری از تریپ با ماشروم را قبلا تجربه کرده‌اند است.

مدت زمان ماندگاری اثرات به دوز مصرفی و متابولیسم فرد بستگی دارد ، اما در حالت کلی اثرات آن بین 4 تا 6 ساعت دوام می آورد .

albino penis envy mushroom dried

دوز مناسب ماشروم ایپ

ماشروم ایپ به قدرت و گیرایی بسیار بالایش معروف است. بسیاری گزارش کرده‌اند که تنها با مصرف 1 الی 2 گرم از قارچ جادویی ایپ شدیدترین و عمیق‌ترین سفرهای خود را تجربه کرده اند. این قارچ ظرفیت بسیار بالایی برای ذخیره سیلوسایبین را دارست و به همین دلیل در زمان استفاده از قارچ آلبینو پنیس انوی باید دقت کافی را داشته باشید. همچنین یکی از روش‌ها معمول استفاده از قارچ‌ها جادویی روش میکرودوز مجیک ماشروم است که اثرات سفر سایکدلیک را در فرد ایجاد نمی‌کند.

تفاوت ایپ و دیگر ماشروم‌ها

گزینش ژنتیکی این قارچ باعث شده پتانسیل بالای در ذخیره سیلوسایبین در ساقه را داشته باشد. به همین دلیل ایپ دارای مقادیر بالاتری از سیلوسایبین و سیلوسین در مقایسه با سایر انواع مجیک ماشروم است. هر چند که این قارچ توانایی بالایی در ذخیره سیلوسایبین دارد اما حساسیت این قارچ نسبت به عوامل محیطی بیشتر از دیگر انواع است.

پرورش آلبینو پنیس انوی

همانطور که در مطالب قبل اشاره شد قارچ ایپ ترکیبی از دو نژاد دیگر است و به دست قارچ شناسان تولید شده و در طبیعت یافت نمی‌شود . همین موضوع باعث این شده که پرورش این ژنتیک نسبت به سایر قارچ‌های کوبنسیس حساس‌تر باشد اما به صورت عمومی پرورش ایپ تفاوت عمده‌ای با روش پرورش مجیک ماشروم ندارد.

همانند دیگر نژادهای موجود ، این گونه هم برای رشد به شرایط مشابه سایر انواع کوبنسیس و دما و رطوبت ثابت نیاز دارد با این تفاوت که رشد قارچ ایپ کند‌تر از سایر نژاد‌های دیگر است و به اصطلاح قارچِ تنبلی است. اما موضوع فقط به اینجا ختم نمی شود . علاوه بر سرعتِ رشدِ آرام‌تر ، این قارچ حساسیت خاصی به تغییرات دمایی و آلودگی نشان می دهد و هر تغییر ناگهانیِ دما ممکن است به مایسیلیومِ این قارچ جادویی آسیب برساند. به همین دلیل بهترین گزینه برای تجربه اول پرورش نخواهد بود.

همچنین این گونه به ندرت اسپور یا هاگ بسیار کمی آزاد می کند و در بیشتر موارد حتی اسپور آزاد نمی‌کند. این به این معنا است که تکثیر کردن آن با استفاده از اسپور با سختی های بیشتری همراه خواهد بود.

ظاهر قارچ ایپ

این قارچ جادویی برخلاف قارچ گلدن تیچر ، ساقه های ضخیم و کوتاه و حجم متراکمی دارد. از نظر ظاهری نیز شبیه به پنیس‌انوی می‌باشد. با این تفاوت که کلاهک آن در وهله ی اولِ رشد سفید است و به مرور زمان و با رشد بیشتر کبود می شود‌. ساقه‌ی ضخیم این ثارچ منبع ذخیره اصلی سیلوسایبین است.

APE magic mushroom different types

 

مطالب مرتبط

روش مصرف قارچ جادویی

تاریخ باستانی مجیک ماشروم

قدرتمندترین انواع قارچ جادویی

7 Responses

  1. تریپ ایپ واقعا یه بعد دیگه رو باز میکنه. الکی قوی ترین مجیک ماشروم نیستش. اصلا دست کم نگیر و با بقیه ماشروم ها مقایسه نکن

  2. برای تریپ اول و فقط در حد آشنایی مناسبه ۱ گرمش ، و اینه مثلا ۱ گرم این اندازه چقدر گلدن تیچره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطلب

آخـــرین محصولات

برای سفارش و مشاوره از طریق نرم افزار تلگرام با ما تماس بگیرید.